Pośrednictwo Finansowe FOR YOU to firma oferująca szeroki wachlarz usług finansowych pozwalających na wiele indywidualnych rozwiązań. FOR YOU to także grupa wykwalifikowanych Doradców świadczących usługi na najwyższym poziomie, którzy z pełnym zrozumieniem dopasowują się do często nietypowych potrzeb.

Swoje doświadczenia zebraliśmy z różnych dziedzin rynku finansowego i jako młody ambitny zespół chcemy podzielić się tą wiedzą z naszymi Klientami, wybierając najkorzystniejsze rozwiązania. Jesteśmy na bieżąco w trendach na rynkach finansowych, stale poszerzając swoje kwalifikacje.

Nasi Klienci mogą liczyć na rozwiązania indywidualnie dopasowane do każdej sytuacji –  zawsze „szyte” na miarę swoich potrzeb. Kierujemy się zasadą, że to Klient ma prawo do ostatecznego wybory i oceny oferty, a my jako osoby znające zakres oraz obowiązki ,jakie wynikają z podpisanych dokumentów, rzetelnie i jasno przedstawiamy parametry wybranej oferty. Poszerzając wciąż zakres naszych usług, o coraz to nowsze rozwiązania finansowe oraz współpracując z nowymi podmiotami pojawiającymi się na rynku finansowym, mamy nadzieję, że zawsze spełnimy oczekiwania naszych Klientów, co pomoże nam zbudować mocny fundament pozytywnego wizerunku naszej firmy.

Pośrednictwo Finansowe FOR YOU tworzy grono niezależnych Doradców nie powiązanych kapitałowo z żadną dużą instytucją finansową. Daje to naszym Klientom pewność, że nasi Doradcy finansowi działają tylko i wyłącznie w interesie naszych Klientów, wyszukując z pełnej oferty rynku najlepsze rozwiązania finansowe, dopasowane do specyficznych potrzeb.