Jeśli potrzebujesz gotówki lub chciałbyś zmniejszyć swoje raty, trafiłeś w dobre miejsce.

Oferta kredytów i pożyczek to podstawowy produkt, który oferujemy naszym Klientom.  Atutem pośrednictwa finansowego FOR YOU jest dobieranie oferty do indywidualnych potrzeb każdej osoby. Klienci w trudnej sytuacji materialnej, poszukujący pożyczki dla zadłużonych, czy też po prostu poszukujący porady w kwestii kredytu – znajdą u Nas rozwiązanie swoich problemów. Nasza firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów, czego przykładem jest wprowadzanie co raz to nowszych  i zróżnicowanych rozwiązań finansowych.  W chwili obecnej mamy do zaoferowania  bardzo szeroki wachlarz pożyczek i kredytów, również pozabankowych, co daje nam sporą przewagę nad konkurencją. Jesteśmy w stanie znaleźć produkt finansowy dla Klientów z każdej grupy zawodowej, nawet dla osób nie uzyskujących dochodów, czy osób figurujących w rejestrach dłużników.

Nasza oferta

Kredyty gotówkowe

Gotówka na dowolny cel w kredycie bankowym lub pożyczce pozabankowej?

Jeśli potrzebujesz dodatkowych pieniędzy – zadbamy o to. Wybierzemy ofertę, która nie obciąży Cię nadmiernie i pozwoli zrealizować Twoje plany. W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór kredytów i pożyczek gotówkowych dostosowanych do każdego portfela. Dzięki Nam w łatwy i szybki sposób, uzyskają Państwo, dodatkowe pieniądze na dowolny cel. W naszej gamie produktowej znajdują się oferty bankowe a dla Klientów z brakiem zdolności kredytowej, z wpisami w bazach, czy z problemami z komornikiem – mamy szeroki wybór produktów pozabankowych.

Kredyty i pożyczki konsolidacyjne

Oferta kredytu konsolidacyjnego skierowana jest do osób, które posiadają już zadłużenie w bankach. Łącząc wszystkie kredyty w jeden, zyskujesz mnóstwo korzyści. Najważniejszym atutem tego produktu jest fakt posiadania tylko jednej raty, często obniżonej nawet o 60 %.

Odzyskaj płynność finansową, płac mniej miesięcznie, a wszystko to w jednej racie. Takie rozwiązanie pozwoli na łatwiejsze zaplanowanie swoich finansów na wiele miesięcy do przodu. Nie przepłacaj – podejmij decyzje o konsolidacji już teraz a korzyści zaczną Cię zaskakiwać każdego miesiąca.

Kredyty firmowe

Oferujemy kredyty inwestycyjne, gotówkowe oraz wiele innych ofert produktów finansowych, które pozwolą Twojej firmie rozwinąć skrzydła. Naszą wiedzę i doświadczenie z zakresu obsługi kredytów firmowych, zdobyliśmy dzięki wieloletniej praktyce i obserwacjom tego sektora gospodarki. Doszliśmy do wniosku, że najważniejsze w ofertach dla firm jest znalezienie produktu dopasowanego do indywidualnych potrzeb danego Klienta. Mamy w swojej ofercie również produkty do których nie jest wymagane przedstawienie zaświadczeń z ZUS i US oraz dodatkowe zabezpieczenie. Mamy w ofercie również możliwość odroczenia spłaty raty – tzw. „urlop w spłacie kredytu” – z którego można skorzystać w wybranym przez siebie momencie.

Jako doświadczenie Doradcy Klienta biznesowego zdajemy sobie sprawę, że Państwa firma musi posiadać płynność finansową – a co za tym idzie – wypłacalność wobec kontrahentów, urzędów i banków. Wychodząc na przeciw stałym Klientom i szanując ich czas, nasi Doradcy docierają do Państwa firm, przedstawiając i realizując oferty spełniające indywidualne oczekiwania. Dzięki stosowaniu tej praktyki nasi Klienci wiedzą że mają zapewnione bezpieczeństwo w prowadzonej  działalności.

Jeżeli Twoja firma nie posiada tak kompleksowej i fachowej obsługi możemy ją Państwu zapewnić.

Produkty hipoteczne

Jeśli planujesz zakup mieszkania, chciałbyś obniżyć ratę posiadanego kredytu na dom/mieszkanie lub chcesz wziąć pożyczkę pod zastaw nieruchomości, a nie masz czasu ani ochoty przedzierać się przez zawiłości ofert bankowych – zdaj się na nas. Mamy do zaoferowania kredyty hipoteczne, refinansowe, konsolidacyjne zabezpieczone hipoteką lub pożyczki hipoteczne. Ten segment kredytów/pożyczek to obecnie najtańsza forma finansowania, proponowana przez instytucje bankowe. Wysoka wartość nieruchomości wynikająca z dzisiejszych cen rynkowych, długi okres spłaty, niskie stopy procentowe – stawiają tą ofertę jako numer jeden na rynku. To tylko niektóre korzyści wynikające z kredytu hipotecznego. Jeśli chcesz wybrać najlepszy kredyt hipoteczny, dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb- zadzwoń!

Kredyty samochodowe

Twoje wymarzone auto w zasięgu ręki, niezależnie od marki i ceny. Wiemy, że dla Ciebie liczy się przede wszystkim komfort jazdy i bezpieczeństwo  – całą resztą zajmą się nasi Doradcy.

Zgłaszając się do pośrednictwa finansowego FOR YOU możesz mieć pewność, że produkt który Ci zaproponujemy, będzie sprawdzony przez nas pod kątem wiarygodności, nie będzie miał żadnych znanych nam negatywnych opinii, a co za tym idzie według naszych Doradców, będzie najbardziej odpowiadającym Twoim potrzebom rozwiązaniem.

Reprezentowany przykład pożyczki

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania na dzień 26.05.2020 wynosi 79,61% Całkowita kwota do zapłaty przez pożyczkobiorcę ustalona na dzień sporządzenia umowy wynosi 13640.49 i składa się z całkowitej kwoty pożyczki 6000 oraz całkowitego kosztu pożyczki 7640,49 na który składają się kwota odsetek naliczonych za cały okres kredytowania 1640,49 opłata prowizyjna 4640,79 w tym kwota 275,18 przypadająca na okres do dnia 9.03.2021 włącznie ( w związku z obniżonym limitem pozaodsetkowych kosztów kredytu wynikającym z tak zwanej tarczy antykryzysowej w związku z covid-19*) oraz kwota 4365,61 przypadająca na pozostały okres obowiązywania umowy to jest do dnia końca spłaty pożyczki. Opłata za udzielenie pożyczki 1359.21 w tym kwota 211,19 przypadająca na okres do dnia 09.03.2021 włącznie ( w związku z obniżonym limitem pozaodsetkowych kosztów kredytu wynikającym z tak zwanej tarczy antykryzysowej w związku z covid-19*) oraz kwota 1148,0 2 przypadająca na pozostały okres spłaty obowiązywania umowy to jest do dnia całkowitej spłaty pożyczki. *- artykuł 8d ustawy z dnia 2 marca 2020 o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem przeciwdziałanie i zwalczanie covid-19 innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych Dz. U. pozycja 374

Pożyczkodawca

Marcin Dąbrowski FOR YOU z siedzibą we Wręczycy Wielkiej ul. 3 Maja 25a, Oddział w Katowicach ul. 3 Maja 19, działa na podstawie umowy trójstronnej z Fines S A, Unilink Cash Sp. z.o.o jako pośrednik kredytowy banków: Alior Bank S.A., Getin Noble Bank S.A.. TF Bank AB, p.l.c. Oraz firm pożyczkowych: InCredit Sp. z o.o., NetCredit Sp.z o.o., Provident Polska S.A.. TAKTO Finanse Sp. z o.o, SMS Kredyt Sp. z o.o, Vivus Finanse Sp. z o.o, Open Finanse, Profi Credit. W zakresie umów ze współpracującymi firmami pośredniczącymi firma Marcin Dąbrowski For You jest umocowana do: Przedstawiania oferty kredytowej / pożyczkowej; przetwarzania danych, informacji dokumentów dotyczących osób ubiegających się o kredyt / pożyczkę oraz przekazywania im informacji i dokumentów kredytowych; (w niektórych przypadkach) podpisywania umów kredytu / pożyczki lub wypłaty kwoty kredytu / pożyczki na podstawie otrzymanych pełnomocnictw; wyjaśniania braku spłaty kredytu / pożyczki. Stan na dzień 26.05.2020 r.